Skip to content Skip to footer
ne sunuyoruz?

Hakkımızda

Kaliteli malzeme kullanımı ile mükemmel işçiliğini, tam zamanında teslimat ve satış sonrası destek ile birleştiren Talos Makine, kısa sürede konusunda tercih edilen isimler arasına girmiştir.
Firmamız deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte mekanik ekipman şasesi kurulumu, çelik konstrüksiyon, makine montajı, arıza tespit ve yedek parça gibi geniş hizmet yelpazesi ile müşteri ihtiyacına odaklı hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Firmamız çağdaş ve dinamik düşünce yapısıyla rekabet gücü ile tercih edilen, güvenilir, kolay yaşam hizmeti sunan, kaliteli hizmetler sunarak beklentiyi en yüksek seviyeye çekerek hedef kitle memnuniyetini sağlayıp çizgisinden taviz vermeden kalıcı ve sürekli olarak büyümeyi hedefleyerek hizmet sektöründe ismini duyurmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Mimari ve mekanik konudaki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimiz için her zaman güven duygusu ile sunduğumuz hizmetin devamlılığını sağlayarak çalışmaktayız. Firmamız deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte mekanik ekipman şasesi kurulumu, çelik konstrüksiyon, makine montajı, arıza tespit ve yedek parça gibi geniş hizmet yelpazesi ile müşteri ihtiyacına odaklı hizmet vermektedir.